Adana İş Davası Avukatı

Adana İş Davası Avukatı

Adana İş Davası Avukatı

Adana İş Davası Avukatı Ceren Sümer Cilli işçi davalarında profesyonel olarak hizmet vermektedir ve bu  iş davaları türlerinin başında  iş kazasından doğan çeşitli maddi ve manevi tazminatlar yer almaktadır.

Alınmak istenen maddi ve manevi tazminatlar hukuki işlemler kapsamında tespit edilmekte ve işverene sunulmaktadır bu süreci avukat ile sürdürmek önemlidir.             

İş yerinde kaza geçirmiş ve hakkı olan tazminatı eksiksiz bir şekilde almak isteyen tüm işçiler firmamıza müracaat edip işinin ehli olan avukatlarımız ile birebir görüşebilirler.

Süreçler eksiksiz bir şekilde tarafımızca takip edilip sizler haftalık ve aylık raporlar halinde haberdar edilmektedir ve tazminatlarını güvenli bir şekilde almak isteyen işçilere bu alanda sahip olduğumuz tüm bilgileri ve deneyimlerde paylaşmaktayız. 

İş ve hizmet sözleşmelerinin hazırlanması hususunda da tamamen yanınızdayız ve iş yeri sahipleri kurumumuza gelerek iş yerleri için yasal zorunluluk olan iş ve hizmet sözleşmelerini profesyonel ve noksansız olarak bize hazırlayabilirler.      

İş yeri sahipleri için aktif olarak sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri de işçi alma süreçlerini hızlandırmak ve profesyonel bir seviyeye çekmektedir. 

Bunun dışında uzman avukat kadro muzvasıtası ile işten çıkarma süreçlerinin takibini de tamamen hukuki bir çatı altında gerçekleştirmekteyiz. 

İşçiler ve işverenler arasında meydana gelen tüm sorun ve problemlerin çözümünde de öneri ve görüşlerimiz ile hizmet vermekteyiz. 

İhtilafa düşen işçiler ve işveren arasındaki pürüzlerin her iki tarafın çıkarına uygun şekilde dizayn edilmesini isteyen herkesi kurumumuzla yüz yüze ya da telefon ile görüşmeye bekliyoruz. 

Sunduğumuz İş Davaları Hizmetleri

Adana İş Davası Avukatı bu hizmetlere ek olarak adana iş davaları kapsamında sunduğumuz diğer hizmetlerin başında iş kazası davalarını aktif olarak yürütmek yer alıyor. 

Bunun dışında kurumsal dilde ''Meslek hastalığı'' olarak lanse edilen rahatsızlıkların tespiti için de çalışmalarımız mevcuttur ve belli başlı oranlarda ortaya çıkan İş Kanununa dayalı anlaşmazlıklar ve uyuşmazlıkların çözüme kavuşma aşamalarında da avukatlarımız ile birlikte yanınızdayız. 

İzin ücreti ve kasa tazminatı gibi tamamen sayısal verilere ve İş Kanununa dayalı konularda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

2023 yılı itibariyle iş davalarında önce arabulucuya gidilmektedir burada anlaşma olmaması halinde süreç yargıya taşınmaktadır. Arabuluculuk süreci işçi alacaklarını hızlı bir sürece dönüştürmüştür ve hem işçinin hem de iş verenin lehine bir süreç olmuştur. Adana İş Davası Avukatı Ceren Sümer Cilli

Diğer Makaleler

Nüfus Kaydının Düzeltilmesi Dilekçesi

Ses Kaydı Mahkemede Delil Olarak Geçerli Olur Mu?

Tebligat Nedir? Tebligat Gelince Ne Yapılmalıdır?

Uzaklaştırma Kararı Nasıl Alınır?

Adana Boşanma Avukatı

Adana Avukat Ceren Sümer Cilli


İletişim Bilgileri

  +90 (533) 634 24 25

  info@cerensumer.av.tr

  Gazipaşa Mh. Ordu Cad. No:7 Dinçkan Apt. A Blok Daire:3, 01010 Seyhan/Adana

Faaliyet Alanları