Adana Boşanma Avukatı Ücretleri

Adana Boşanma Avukatı Ücretleri

Adana Boşanma Avukatı Ücretleri davanın türü ve zorluğuna göre değişen ve bir çok farklı etken ile değişen ücretlere denir ve Adana barosunun ücret çizelgesine paralel şekilde belirlenir.
Boşanma davaları bilindiği gibi anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davası olarak ikiye ayrılır ve bu iki tip davanın da zorluk seviye farklıdır, mesela anlamalı boşanma davası daha hızlı ve kısa sürede biterken çekişmeli boşanma davaları daha kompleks ve daha uzun süren davalardandır.

Bu tip nedenlerden ücretler farklılık göstermektedir, ayrıca Adana Barosunun asgari ücret tablosu vardır ve avukatlar bu ücret çizelgesinin altında dava almaları avukatlık yasasına aykırıdır.

Her davanın zorluğu ve yoğunluğu farklıdır ve bu iki şey de avukatlık ücretini belirlemede rol oynar.

Adana Barosunun 2023 yılı Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi Şöyledir;

Adana Boşanma Avukatı Ücretleri birçok etken ile birlikte değişmektedir ve iyi bir Adana Boşanma Avukatı bulunup davaya bu şekilde başlanması önemlidir, bu şekilde davanızda hızlı ve kolay bir şekilde yol alırsınız ve stres olmadan davanız sonuçlanır.

Adana Boşanma Davası Avukatı Ücretleri davanın karmaşılığına ve niteliğine göre değişmektedir. Evlilik varlığınız veya çocuğunuz yoksa boşanma davası için avukat gerekli değildir ve çoğu zaman, bir fesih aldığınız zaman veya kısa bir süre evli olduğunuzda ortaya çıkar.

Boşanma mahkemesindeki en hızlı rotalar, adil destek ve eş destek için tüm haklarınızı bırakmayı içerir ve bu şeyleri istemiyorsanız, bir avukata ihtiyacınız yoktur ve ihtiyacınız olan tek şey, genellikle yerel adliyenizden veya memurdan alabileceğiniz formlardır.

Çocuklar ne zaman dahil olursa, anlaşmada size yardımcı olacak bir avukat bulundurmak isteyeceksiniz ve bazı eyaletlerde mahkeme hukuki yardım bile sağlayabilir.

Tüm devletlerin "çocuk standardının yüksek yararı" üzerinde bazı farklılıkları vardır, yani boşanmada öncelikli odak çocuklara sağlanacaktır.

Ebeveyn olarak haklarınız ciddi şekilde kısıtlanabilir veya kendinizi zor bir konumda bulabilirsiniz ve evlilikte bölünecek veya eş desteği isteyen varlıklarınız olduğunda, bir avukat da isteyeceksiniz.

Eşiniz bu şeylerden herhangi birini istediğine karar verirse bir avukat almalısınız, çünkü kendinizi davayı kaybetmiş ve istediğiniz şartları davada oluşturamamış şekilde bulmanız olasıdır ve bu yüzden iyi bir boşanma avukatı bulmak önemlidir.


İletişim Bilgileri

  +90 (533) 634 24 25

  info@cerensumer.av.tr

  Gazipaşa Mh. Ordu Cad. No:7 Dinçkan Apt. A Blok Daire:3, 01010 Seyhan/Adana

Faaliyet Alanları