Adana Seyhan Boşanma Avukatı

Adana Seyhan Boşanma Avukatı

Adana Seyhan Boşanma Avukatı olarak da bilinen Avukat Ceren Sümer Cilli, alanında uzman ve bilgili ekibiyle Adana bölgesi ve çevre illerde hizmet vermektedir.

Aile hukuku özveri ve tecrübe isteyen bir hukuk dalıdır ve birçok müvekkilin aradığı avukat profili tutuğunu koparan, bilgili ve dürüst avukattır.

Ülkemizde her yıl binlerce boşanma davası gerçekleşmektedir ve bu boşanma davaları stresli, yorucu ve uzun bir süreç olabilmektedir, bu yüzden de işinde tecrübeli bir avukat bulmak çok önemlidir.

Sümer hukuk bürosu olarak işinde tecrübeli ve her davayı aynı özveri ve titizlik ile inceleyen ekibimiz davalardan başarılı sonuçlar almakta ve müvekkillerimizin tüm hukuki sorunlarını çözmektedir.

Adana Seyhan Boşanma Avukatı Ceren Sümer Cilli güvenilir ve profesyonel ekibiyle en hassas ve en zor davaları bile kolay bir şekilde çözmekte ve yıllarca biriktirdiği tecrübe ile davaları müvekkillerini yormadan ve yıpratmadan sonuçlandırmaktadır.

2018 verilerine göre boşanmalar en çok şiddetli geçimsizlik, aile içi şiddet ve evi terk etme sebebinden olmuştur ve bu sebepler evlilik birliğini temelinden sarsmıştır.

Uzman bir avukat bu konular hakkında bilgili ve müvekkilini hakimin karşısında en iyi savunan avukattır.

Sümer hukuk bürosu olarak uzman kadromuzla ve Avukat Ceren Sümer Cilli liderliğinde yenilikçi hukuki çözümler sunuyoruz ve müvekkillerimize davanın her bölümde bilgilendiriyoruz.

Soybağı davaları, nafaka davaları, anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davaları Sümer hukuk olarak en çok karşılaştığımız aile hukuku davalarıdır.

Benzer Makaleler

https://www.cerensumer.av.tr/adana-bosanma-avukati

Adana Boşanma Avukatı bilgi ve tecrübesi yüksek olan ve davanın seyrinde kendine güvenen bir boşanma avukatı davayı daha farklı seyredecektir.

Harç ve masraflar ise kanunda belirtilen ücretlere göre ödenmektedir ve bazı konular dava sürecinde harç ücretine dahil edilir.

Örneğin ziynet eşyalarının talep edilmesi için ayrı bir harç ücreti belirlenir.


İletişim Bilgileri

  +90 (533) 634 24 25

  info@cerensumer.av.tr

  Gazipaşa Mh. Ordu Cad. No:7 Dinçkan Apt. A Blok Daire:3, 01010 Seyhan/Adana

Faaliyet Alanları